Do góry

Służba Zdrowia

Doskonale wiemy, że placówki medyczne to miejsca, w których utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości jest bardzo ważne. Jednocześnie to właśnie w nich każdego dnia rozprzestrzenia się najwięcej bakterii i wirusów, dlatego też tak ważne jest, aby odpowiednio zadbać o takie placówki. Jeśli szukasz firmy, która w pełni odpowie na wymagania Twoje oraz pacjentów to świetnie się składa. Zatrudnieni w naszej firmie sprzątającej pracownicy to osoby, które przeszły odpowiednie szkolenia i mają niezbędne kwalifikacje, dzięki czemu doskonale poradzą sobie nawet podczas pracy w trudnych – szpitalnych warunkach.

Do sprzątania wykorzystujemy jedynie sprawdzone preparaty, które umożliwiają dokładną dezynfekcję, a jednocześnie nie są groźne dla zdrowia. Przestrzegamy również wszystkich procedur, tak aby nie narażać na niebezpieczeństwo siebie ani innych.

Stosowane środki czystości nie tylko zdezynfekują powierzchnie, ale również zapewnią im piękny połysk zarówno na korytarzach, w gabinetach, jak i salach. Zatrudniając naszą firmę nie musisz obawiać się o czas realizacji - usługi będziemy wykonywać zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Sprzątanie obiektów medycznych obejmuje:

  • realizację usług w oparciu o plan higieny i dezynfekcji

  • uzupełnianie środków higieny, myjących i dezynfekcyjnych

  • przestrzeganie procedur higienicznych i instrukcji

  • usługi realizowane zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • całoroczne utrzymywanie w czystości terenów zewnętrznych wokół szpitali

  • pielęgnację terenów zielonych, prace ogrodnicze