Do góry

O nas

AWIMA to firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca od 1997 roku na terenie Warszawy i okolic. Całość naszego kapitału jest w rękach polskich.

W ciągu tych kilkunastu lat nauczyliśmy się świadczyć usługi solidnie i skutecznie, kładąc duży nacisk na dobry, bezpośredni kontakt z Klientem. Poziom naszych usług jest kształtowany przez oczekiwania naszych Klientów oraz wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel.

Zespół AWIMA tworzony jest przez profesjonalistów z wieloletnim, bogatym doświadczeniem, osoby dynamiczne i otwarte na potrzeby Klientów. Dzięki temu kontakt z nami przebiega zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.

Sprzątanie to nasza specjalność. Jako profesjonalna firma sprzątająca posiadamy bardzo szeroki wachlarz oferowanych usług, w tym m.in. sprzątanie biur, osiedli mieszkaniowych, restauracji, hoteli, basenów, hal sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Nieustannie podejmujemy współpracę z kolejnymi firmami i instytucjami różnej wielkości - od kilkupokojowych biur po kompleksy budynków i terenów zewnętrznych o powierzchni setek tysięcy metrów kw. Stan wielu z nich wymagał natychmiastowej reakcji z naszej strony. Współpracę z nimi zaczęliśmy od gruntownego doczyszczenia, aby w dalszej kolejności już tylko utrzymywać czystość na odpowiednim poziomie.

Wyrazem troski o jakość naszych usług jest wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością. Po raz pierwszy system został certyfikowany w grudniu 2004 roku, a przez kolejne lata był doskonalony. Obecnie możemy poszczycić się certyfikatem na zgodność z wymaganiami znowelizowanej normy PN-EN ISO 9001:2015 przyznanym przez renomowaną jednostkę certyfikującą UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS.

Aby zapewnić naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, AWIMA posiada polisę OC w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę 10.000.000 PLN.

Jeśli macie Państwo problemy z czystością w swoich firmach, zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Jesteśmy profesjonalistami.
Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!