Do góry

Kierownik nadzorujący

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem firmy, która świadczy kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca na terenie Warszawy i okolic poszukuje:

Kierownika nadzoru nad realizacją umowy i podległymi pracownikami

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Twoje zadania:
-poprzez pracę w terenie kompleksowe zarządzanie usługą utrzymania czystości i nadzór nad prawidłową realizacją umowy
-zarządzanie, rekrutacja i szkolenia personelu
-utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami kontrahentów
-nadzór nad stanami magazynowymi, budżetami i dokumentacją
-dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
-wdrażanie nowych kontraktów

Oferujemy:
-umowa o pracę
-pełny etat
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
-możliwość szybkiego awansu i miłą atmosferę pracy
-niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)
-połączenie autonomii i współpracy
-terminowe wypłaty

Wymagania:
-min. 3 letnie doświadczenie jako nadzór w branży usług porządkowych
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
-doświadczenia w zarządzaniu personelem i predyspozycji do roli przywódcy
-energii i optymizmu
-uczciwości
-niekaralność
-bez nałogów
-obywatelstwo polskie
-skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki
-umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
-dyspozycyjności i gotowości do intensywnych działań
-mile widziane prawa jazdy kat. B
-perspektywy długoletniej współpracy

Prosimy o zgłoszenia swojego CV za pośrednictwem naszego mail: rekrutacja@awima.pl aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)