Do góry

Parki logistyczne

Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, ponieważ sprzątanie parków logistycznych i innych obiektów o dużych powierzchniach nie należy do rzeczy łatwych. Jako firma zajmująca się czyszczeniem musimy wykazać się nie tylko fachową wiedzą, ale również elastycznością. Posiadamy zaplecze techniczne, niezbędne do prawidłowej realizacji usług porządkowych w zakładach przemysłowych, logistycznych i magazynowych. Zależy nam na tym, aby świadczone przez nas usługi sprzątania parków logistycznych były na najwyższym poziomie. W związku z tym podczas pracy wykorzystujemy jedynie nowoczesne i sprawdzone środku czystości, a także sprzęt umożliwiający jeszcze szybsze usuwanie zabrudzeń.

Czyszczenie parków logistycznych, które świadczymy obejmuje działania takie jak:

  • monitorowanie i dbanie o porządek we wszystkich pomieszczeniach,
  • realizację usług porządkowych przy jednoczesnym przestrzeganiu odpowiednich procedur, m.in. systemu HACCP,
  • sprzątanie realizowane zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • dbanie o porządek na terenach znajdujących się wokół obiektów produkcyjnych,
  • sprawdzanie i uzupełnianie środków czystości oraz tych służących do dezynfekcji,
  • wykonywanie zleconych prac ogrodniczych.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Głównie dlatego, że jesteśmy profesjonalistami, wieloletnie doświadczenie na ryku sprawiło, że doskonale wiemy czego oczekują od nas Klienci. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, podczas rozmowy ustalamy reguły oraz zakres obowiązków realizowanych w ramach umowy. W ten sposób mamy pewność, że Klient dokładnie wie, co od nas otrzyma.

Z naszą pomocą każdy park logistyczny będzie dokładnie posprzątany i zdezynfekowany. Zadbamy o to, aby jak najlepiej przygotować wnętrze dla pracowników. Dlatego jeśli szukasz fachowców, zadzwoń do nas, a przekonasz się, że zdezynfekowana hala to dla nas priorytet! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.