Do góry

28.05.2021
Korzyści z zatrudnienia firmy sprzątającej

Korzyści z zatrudnienia firmy sprzątającej

Czyste biuro to wizytówka firmy, jeśli zatem chcesz, aby Twoja działalność była postrzegana jako zadbana i profesjonalna, musisz mieć na uwadze nie tylko wysoki poziom usług, ale również wygląd pomieszczeń. Mimo, że łatwo powiedzieć, samo wykonanie nie jest już wcale takie proste, szczególnie w przypadku dużych powierzchni. Na szczęście istnieją profesjonalne firmy, które wszystkie prace porządkowe wykonają za Ciebie, w szybki, a jednocześnie precyzyjny sposób.

Dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą?

Przede wszystkim dlatego, że jest to nie tylko wygodna, ale również najbardziej opłacalna opcja. Firmy posiadające doświadczenie w tej branży zatrudniają fachowców, którzy swoje usługi świadczą szybko, profesjonalnie, a przy tym dyskretnie. Co więcej, mają do dyspozycji nie tylko najwyższej jakości detergenty, ale również sprzęt, który ułatwia wykonywanie codziennych prac. To oczywiście jeszcze nie koniec zalet, ponieważ wybierając usługi realizowane przez specjalistów zyskujesz czystą przestrzeń biurową, a co za tym idzie zwiększasz komfort pracowników i dbasz o dobry wizerunek firmy.

Firma sprzątająca - zalety

  1. Niskie koszty zatrudnienia: ponieważ współpraca ze specjalizującą się w danej dziedzinie firmą jest bardziej opłacalna, niż samodzielne zatrudnianie pojedynczych osób. Co więcej, poza niższymi kosztami, nie musisz o nic się martwić ani uiszczać żadnych dodatkowych opłat związanych z utrzymaniem pracowników.
  2. Dopasowane do potrzeb godziny pracy: to ogromne udogodnienie. Tylko od Ciebie zależy, kiedy oraz jak często mają być realizowane czynności, takie jak: mycie okien, podłóg czy dezynfekcja urządzeń. Dzięki temu, że firmy sprzątające mają wielu pracowników, bez trudu znajdą kogoś, kto będzie dostępny w wybranych godzinach. W ten sposób nie musisz się martwić, że osoby zajmujące się sprzątaniem, będą przeszkadzały Twoim pracownikom.
  3. Profesjonalny sprzęt oraz detergenty: korzystając z usług ekipy sprzątającej masz pewność, że do sprzątania wykorzystywana jest dobrej jakości chemia oraz detergenty. Stosowanie takich preparatów sprawia, że czyszczone powierzchnie są bardziej odporne na kurz, brud i zanieczyszczenia wynikające z codziennego użytkowania przestrzeni przez dużą liczbę pracowników czy Klientów.
  4. Szczegółowa umowa: firmy sprzątające posiadają oferty obejmujące różnorodny zakres usług, spośród których przedsiębiorca może wybrać odpowiedni dla siebie. Jeszcze podczas spotkania dowiesz się, ile będą kosztowały poszczególne usługi oraz ustalisz liczbę pracowników, a także godziny sprzątania.
  5. Oszczędność czasu: zatrudnienie firmy sprzątającej ogranicza się do jednego spotkania. Zatrudnione osoby są nadzorowane przez zewnętrznego pracodawcę, dzięki czemu przedsiębiorca korzystający z usług sprzątania, nie musi oddelegowywać zadań ani zajmować się ich nadzorem.

Jak widać korzyści wynikających z takiego rozwiązania jest naprawdę wiele. Nasza firma na bieżąco śledzi zmieniające się trendy, dzięki czemu w codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze trendy i rozwiązania, które pomagają nam jeszcze lepiej realizować powierzone obowiązki.

Firma sprzątająca - dla kogo?

Tak naprawdę dla każdego! Zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dzięki temu, że wykonujemy szereg różnorodnych usług i dysponujemy dużą liczbą pracowników, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Klientów. Tylko od Ciebie zależy, ile osób chcesz zatrudnić, jeśli nie masz pewności, jaka liczba będzie odpowiednia, to na podstawie zebranych informacji chętnie wskażemy najkorzystniejszą opcję.

W ramach świadczonych usług wykonujemy prace porządkowe wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz. Jeśli chcesz, żeby potencjalni Klienci zwrócili uwagę na Twoją siedzibę, to chętnie w tym pomożemy. Zajmiemy się pielęgnacją zieleni - strzyżeniem trawników, podcinaniem krzewów czy podlewaniem. Natomiast w sezonie jesienno-zimowym, możemy także odpowiadać za zgrabianie i usuwanie suchych liści, a także odśnieżanie czy usuwanie niebezpiecznych oblodzeń.