Do góry

Sprzątanie hoteli

Zadbany i utrzymany w czystości i porządku hotel sprawia, że korzystający z jego usług goście nie tylko chętniej będą do niego wracali, ale również częściej będą rekomendowali go innym osobom planującym wypoczynek w tej okolicy. Ponadto, czystość obiektu jest kluczowa dla samopoczucia, zdrowia i komfortu przebywających w nim osób.

AWIMA - dyskretne i kompleksowe sprzątanie hoteli.

W szerokiej ofercie usług realizowanych przez naszą firmą posiadamy również sprzątanie obiektów hotelowych i restauracji. Dysponujemy doświadczeniem, umiejętnościami i sprzętem umożliwiającymi nam profesjonalne realizowanie tego typu usług. Korzystamy ze specjalistycznych preparatów i środków czystości pochodzących od uznanych producentów, dzięki czemu z łatwością usuwamy wszelkie zanieczyszczenia i zabrudzenia w pokojach, łazienkach, kuchniach, powierzchniach wspólnych czy na terenie zewnętrznym.

Dbamy również o to, by podczas wykonywania prac czyszczących nie wchodzić w drogę personelowi hotelu oraz nie zakłócać spokoju gościom. Nasz serwis sprzątający wykonuje swoje obowiązki w sposób dyskretny i profesjonalny. Naszą pracę cechuje ponadto elastyczne podejście – czas pracy i rodzaj usług dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań i wskazówek klientów, jesteśmy otwarci na regularne świadczenie usług oraz jednorazowe zlecenia.

Usługi hotelowe i restauracyjne realizowane przez firmę AWIMA obejmują między innymi:

  • dbanie o czystość i porządek w pokojach gościnnych oraz pozostałych pomieszczeniach,
  • uzupełnianie środków higienicznych, zgodnych z wymaganiami naszych klientów,
  • sprzątanie powierzchni wspólnych,
  • czyszczenie kuchni oraz zaplecza kuchennego,
  • porządkowanie powierzchni zewnętrznych i terenów zielonych,
  • bieżące oraz gruntowe sprzątanie.

Regularne korzystanie z naszych usług umożliwia utrzymywanie na bieżąco w czystości i porządku hotelu, co pozytywnie przekłada się na panującą w nim atmosferę oraz wizerunek obiektu.