Do góry

11.02.2021
Firma sprzątająca biura - dlaczego warto nawiązać współpracę?

Utrzymanie porządku w miejscu pracy nie jest łatwe. Duża liczba zatrudnionych osób, klienci odwiedzający placówkę, a do tego panujące na zewnątrz zmienne warunki atmosferyczne sprawiają, że brud pojawia się nieustannie. Jeśli chcesz, żeby Twoje biuro przez cały czas wyglądało nienagannie, to dobrym sposobem na to jest zatrudnienie firmy sprzątającej.

Postaw na czyste biuro

Obecnie na rynku wiele firm oferuje swoje usługi, jeśli jednak szukasz profesjonalistów, to koniecznie sprawdź naszą firmę. Klientom zapewniamy:

  1. Lepsze warunki pracy: nie jest tajemnicą, że łatwiej jest się skupić w miejscu, które jest czyste i pozbawione zbędnych przedmiotów rozpraszających uwagę. Co więcej, nikt nie chce pracować w brudnym biurze, dlatego należy zadbać o porządek.
  2. Profesjonalne usługi: ponieważ nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu realizują różnego rodzaju prace - sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, mycie okien, podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzy i wiele innych obowiązków.
  3. Sprawdzone środki czystości: doskonale wiemy, że często firmy sprzątające korzystają z niskiej jakości płynów, nam zależy jednak na tym, aby pozbyć się zabrudzeń szybko i dokładnie, dlatego używamy produktów od renomowanych producentów.

Oczywiście to jeszcze nie wszystko co mamy do zaoferowania. Tym co wyróżnia naszych pracowników jest nie tylko sprawne realizowanie obowiązków, ale także profesjonalizm. Doskonale wiemy, że większość prac wykonywanych jest w godzinach pracy biura, dlatego też wszystkie z nich realizujemy bardzo dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać zatrudnionym osobom. Naszych pracowników cechuje również wysoka kultura osobista oraz schludne uniformy.

Na prośbę Klienta zakres usług może zostać dodatkowo poszerzony o uzupełnianie mydła i środków antybakteryjnych w dozowniku, a także donoszenie papieru toaletowego i ręczników. Ta opcja jest szczególnie wygodna w dużych firmach, gdzie środki higieniczne kończą się już w połowie dnia, z naszą pomocą nigdy ich nie zabraknie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przede wszystkim dlatego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które sprawia, że doskonale umiemy odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Częstotliwość naszych usług jest zależna od Klienta, na podstawie wielkości obiektu, umiejscowienia oraz liczby zatrudnionych osób możemy też pomóc wybrać optymalną częstotliwość realizacji prac porządkowych. Dopasować ich godziny oferując sprzątanie dzienne, popołudniowe oraz nocne. Doskonale wiemy, że firmy w zależności od rodzaju świadczonych usług działają w różnych godzinach, a zatrudnione osoby potrzebują absolutnej ciszy podczas pracy. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest świadczenie usług po godzinach, gdy biuro zostaje puste.

Usługi alpinistyczne – dla firm mających swoje siedziby w wysokich budynkach

Nie ma nic gorszego niż brudne, zabłocone okna, które blokują dostęp światła słonecznego. Nasi pracownicy chętnie pozbędą się tych zabrudzeń, nawet jeśli okna znajdują się kilkanaście metrów nad ziemią. Usługi alpinistyczne to tak naprawdę jedyny sposób na to, aby cieszyć się czystymi i lśniącymi oknami.

Skuteczne usuwanie bakterii i wirusów

W obecnych czasach zachowanie sterylnych warunków jest szczególnie ważne, dlatego też w naszej ofercie poza sprzątaniem biur znajduje się także ich dezynfekcja. W szybki, dokładny i profesjonalny sposób pozbędziemy się szkodliwych patogenów ze wszystkich pomieszczeń i powierzchni użytkowych. Z naszą pomocą zapewnisz zatrudnionym osobom bezpieczne warunki do pracy. Dezynfekcję warto stosować w miejscach, w których każdego dnia przebywa wiele osób, a także wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone ryzyko pojawienia się patogenów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nie wiesz na jaki rodzaj usług się zdecydować, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy jakie prace porządkowe najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie.