Do góry

Sprzątanie centr handlowych

Obiekty handlowo-usługowe należą do miejsc, w których utrzymanie porządku bywa bardzo trudne. Przede wszystkim wynika to z tysięcy osób, które każdego dnia odwiedzają centra handlowe. Kolejnym czynnikiem utrudniającym utrzymanie ładu i czystości jest różnorodność znajdujących się tam lokali i sklepów.

To wszystko sprawia, że sprzątanie obiektów handlowo-usługowych wymaga stosowania specjalnych metod i doświadczenia personelu sprzątającego. Pracownicy firmy AWIMA przed przystąpieniem do realizacji usług przechodzą szkolenia z wykorzystywanych przez firmę technologii, urządzeń oraz metod czyszczenia. Wykorzystujemy wyłącznie środki chemiczne i maszyny pochodzące od renomowanych, uznanych producentów.

Jak przebiega realizacja?

Pierwszym etapem jest przeprowadzenie wywiadu z zarządcą obiektu. Zależy nam na tym, by klienci byli w stu procentach zadowoleni z naszych usług, dlatego na początku uzgadniamy zakres i częstotliwość prac i poznajemy wizję administratora obiektu. Taka rozmowa pozwala nam na opracowanie oferty odpowiadającej rzeczywistym wymaganiom klienta.

Sprzątanie centrów handlowych i usługowych może mieć formę regularną lub okazjonalną. Sprzątanie codzienne obejmuje mycie i polerowanie podłóg oraz powierzchni szczególnie narażonych na zakurzenia, opróżnianie koszów na śmieci, czyszczenie pomieszczeń administracyjnych i socjalnych oraz sanitarnych oraz uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych i higienicznych. W ramach sprzątania okazjonalnego czyścimy także okna i zanieczyszczenia trudne do usunięcia oraz parkingi podziemne. Ponadto, możemy zadbać również o ład i porządek na terenach zewnętrznych centrum.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas prace nie przeszkadzały w użytkowaniu obiektu jego klientom, dlatego czas sprzątania każdorazowo uzgadniamy z administratorem obiektu.