Do góry

Biura i biurowce

Świadczone przez nas usługi wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Sprzątanie biur to wyzwanie, ponieważ czystość i estetyka zawsze muszą być w tego typu obiektach na pierwszym miejscu. Dlatego też nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby usługi sprzątania biurowców były świadczone zawsze na wysokim poziomie. Zapewniamy ład i porządek, a także komfort w miejscu pracy naszych Klientów, poprzez kompleksowe sprzątanie budynków i ich pomieszczeń. W końcu zarządcy mogą odetchnąć z ulgą mając przy sobie profesjonalnie przygotowany serwis, którego specjalnością jest czyszczenie biur oraz ich dezynfekcja.

Tym co charakteryzuje nasze usługi na tle innych firm zajmujących się czyszczeniem jest:

  • praca wykonywana zawsze zgodnie z harmonogramem (w tym dezynfekcja),

  • serwis dzienny, a także serwis wieczorny,

  • dbanie o czystość terenów znajdujących się wokół budynków,

  • prace ogrodnicze i pielęgnacja terenów zielonych,

  • regularne uzupełnianie środków higienicznych wybranych przez Kontrahenta.

Jak widać świadczymy szeroki zakres różnorodnych usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonale wiemy jak ważna jest dezynfekcja przestrzeni, na których każdego dnia pracują dziesiątki ludzi, dlatego też robimy wszystko, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na zadane pytania, a także pomożemy dobrać najlepszą ofertę. Dzięki nam Twoja firma będzie lśnić i przyciągać nowych Klientów.